PELARBORD, empirestil, 1900-talets början.

Oval utdragbar skiva uppburen av en pelare på fotplatta med pärlstavsdekor. Lejontassar. L 105, B 69, H 69. Iläggskiva L 50, B 69.

Bruksslitage. Märken och repor. Fanérskador.

Lähtöhinta
4 000 SEK