PARTI SILVER, 19 st, silver, 1900-tal. Vikt 655 g.

Sockerskål med lock, invändigt förgylld, gräddkanna, invändigt förgylld, punchmugg, 12 kaffeskedar, 4 uppläggningsbestick.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
2 500 SEK