PARTI SILVER, 7 delar, bla B. Erlandsson, GAB. 1900-talets första hälft.

5 skålar av olika modell och storlek. Smörkastrull. Gräddkkanna. Diam 7-15, h 5-8.

Slitage och repor samt gåvogravyr på samtliga skålar.

Lähtöhinta
2 000 SEK