KLAFFBORD, gustaviansk stil, omkr 1900.

Grålackerat. Kvadratisk skiva med en uppfällbar klaff, rundade hörn. Sarg med skuren dekor. L 103, b 73, h 52.

Slitage, smärre skador.

Lähtöhinta
2 000 SEK