BYRÅ, barock, 1700-tal, Sydeuropa.

3 lådor. Fanerad med olika träslag. Beslag av mässing. L 108. B 58. H 82. Nyckel finns.

Slitage. Senare fotställning. Nyckelskyltar saknas. Något maskstungen.

Lähtöhinta
7 000 SEK