PARTI SILVER, 15 delar, bla GAB, Stockholm, 1963, tot vikt ca 683 g.

6 bordsskedar. 2 smörknivar. 2 serveringsskedar, ssoppslev, kaktång, sockertång, ljusstake och etui med dekor av Botticellis "Venus födelse".

Slitage. Anlöpningar. Repor. Fylld fot och knivblad i rostfritt stål, ej inräknade i vikt.

Lähtöhinta
1 800 SEK