MATSALSSKÅP, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

Vitlackerat. I fronten 2+2 dörrar, bakomliggande hyllplan. Krön med skuren dekor av rocaille. L 126, b 48, h 206. Nyckel finns.

Slitage, repor, slagmärken. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK