Muut
333541

BRÄNNVINSPLUNTA, glas, med sjömansarbete, 1800-tal.

Invändigt 3 dockor vid vävstol. H 26.

Insidan av glaset med smuts. Några repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK