KONSOLBORD, gustaviansk stil, 1800-tal.

Förgyllt och bronserat. Skiva av vit marmor med mönstrad kant. Pastellage och träskuren dekor. L 122. B 60. H 95.

Slagmärken. Smärre färgbortfall. Skivan med mindre lagning.

Lähtöhinta
15 000 SEK