TRÄDGÅRDSMÖBLEMANG, 5 delar, 1900-talets mitt.

Klaffbord, ett par karmstolar, ett par stolar. Vit- och orangelackerade. Träribbor på stålrörsställning. Bordet runt med uppfällbara klaffar, hål för parasoll. Diam 98, h 63.

Slitage, färgbortfall, flagnande färg. Bordets benställning olackerad.

Lähtöhinta
2 500 SEK