ARKIVSKÅP, 1900-talets mitt.

ARKIVSKÅP, 1900-talets mitt.

Ek. Femton lådor med dragbeslag i metall. L 55, B 40, H 145. Nyckel finns.

Fläckar. Ställvis blekt. Repor och nötmärken. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 000 SEK