TAKLAMPA samt LAMPETTER, 1 par, mässing och glas, Rejmyre, 1900-talets senare hälft

5 ljusarmar. Hängande kläppar. 24-karats guldplätering. Lampans H 45. Lampetternas H 30.

Mindre slitage. Ej funktionstestade.

Lähtöhinta
1 500 SEK