SIDOBORD, "Ardre avställning", Kristian Eriksson, GAD, 1900/2000-tal.

Ek samt skivor i kalksten, beslag i rostfritt stål, tre lådor, brännstämplat. L 122, b 35, h 91.

Bruksslitage, fläckar.

Lähtöhinta
3 000 SEK