Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

ELDSKÄRM, plåt, 1800-talets andra hälft.

Svartmålad med gulddekor. Svängda fötter. L 55, B 27 H 100.

Slitage. Märken. Repor. Färgbortfall. Anlöpningar.

Lähtöhinta
1 500 SEK