Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

BOKHYLLA, Ernest Race, "Mark II Donkey", Isokon, England, andra utgåvan, 1960-tal.

Vitlackerad plywood, fyra teakben. L 53, b 40, h 40.
Formgiven för Penguin böcker.

Slitage, krackelyrer.

Lähtöhinta
8 000 SEK