SPIS FÖR BARN, järn, Husqvarna, tidigt 1900-tal.

Liten spis med två plattor och två vedluckor. Avtagbart rör. Ingår munkjärn, 2 st plättlaggar, och crêpejärn. B ca 15. L ca 32. H ca 56.

Slitage. Rost. Repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK