Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:
335357

BROSCH, 18 k guld, stora och mindre gammalslipade diamanter och pärla, 1900-talets första hälft. Vikt tot ca 13 g.

Genombruten dekor. Öglor för halskedja. 4,5 x 3,5 cm.

Smärre repor.

Lähtöhinta
15 000 SEK