BÖCKER, 15 vol, Albert Engström. Albert Bonniers Bokförlag, Stockholm 1940-tal.

"Skrifter av Albert Engström", Skinnband.

Slitage. Ej genomgånga.

Lähtöhinta
1 500 SEK