GOLVLAMPOR, ett par, Anna Ehrner, Atelje Lyktan, 1980-tal. H (inkl skärm) 147.

Furuskaft med delad fot, mässingskruvar, skärm i brunt skinn. Plast och mässingsdetaljer.

Slitage. Ej funktionstestade.

Lähtöhinta
1 500 SEK