33637

MATTA, Kelim, victoriansk stil, 1900-talets senare del. 174 x 232.

Matta, kelim, victoriansk stil, 1900-talets senare del. 174 x 232.

Svart botten med rosenmönster.

Smärre slitage och något sned.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
1 000 SEK