Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

SOFFBORD, "T.T." NK, 1929.

SOFFBORD, "T.T." NK, 1929.

Björk. Kombinationsmöbel soffbord/matbord.Höj och sänkbart. Kannelerade delvis svarvade ben, kopplade. Brickmärkt R 84424-91 11 29. L 84, B 84, H tot 74, lägsta 55.

Bruksslitage. Märken och repor. Fanérskador. Fläckar.

Lähtöhinta
1 500 SEK