SOFFBORD, 1940-tal

SOFFBORD, 1940-tal

Handmålade kakelplattor med motiv från Malmö. Sign Eijler 1942. L 92, B 60, H 98.

Slitage. Repor. Kakelplattor sitter löst.

Lähtöhinta
1 500 SEK