337076

ARMRING, sterling, Oscar Gundlach-Pederson George Jensen, Danmark, 1940/50-tal. Tot vikt ca 42g.

Stel ring med stiliserat mönster. Innermått ca 6,3x5,1.

Bruksslitage, repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK