Art Déco

Art Déco

TAKLAMPA, Art Déco, omk 1920/30-tal. H ca 75.

Metallstomme i geometrisk form med gul glaskupa i mitten.

Slitage. Anlöpningar. Ställvis blekt kupa. Smärre fläckar. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK