FIGURINER, 5 + 1, stengods, Lisa Larson Gustavsberg, 1900-tal.

2 st sparbössor i form av Gunnar Sträng, 2 katter samt 1 hund. Medföljande figurin av flicka av okänd formgivare. H 6-17.

Slitage, repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK