STOP, silver, C G Hallberg, Stockholm 1942. Vikt ca 550 g.

Medalj med Gustaf V på lockets ovansida. Invändigt förgyllt, kulfötter med graverad dekor. H ca 17.

Bruksslitage. Datumgravyr på undersidan.

Lähtöhinta
2 500 SEK