PARTI SILVER, bl a Wiwen Nilsson och George Jensen, 9 delar. Vikt tot ca 600 g.

Cocktailbägare, Wiwen Nilsson Lund 1961. H 6,5.
Sockerströare, George Jensen, svenska importstämplar, Carl Ullner, Malmö 1921. L 16.
Bägare 3 st, diverse mästare. H 5-5,5.
Skedar 3 st, svenska importstämplar. L 10-17.
Fat, GAB, Stockholm 1926. Diam ca 25,5.

Bruksslitage. Smärre bucklor.

Lähtöhinta
3 000 SEK