DÖRRPAR, 1800/1900-tal.

DÖRRPAR, 1800/1900-tal.

Dörrpar med glasruta. Handtag. L 65,5 reps. 59. H 204 REPS 206. Nyckel finns.

Slitage. Märken och repor. Torrsprickor. Anlupet. Färgslitage. Färgbortfall. Senare på satt spröjs. Sprickor i glaset. Avainet sisältyvät.

Muut tiedot

Enligt uppgift från Västerbotten

Lähtöhinta
2 000 SEK