SKÅP/SKÄNK, 1800-tal.

SKÅP/SKÄNK, 1800-tal.

Gråmålad. Rakfrom med rundade hörn. Dörrpar med hyllinreding. L 96, B 45, H 106.

Slitage, repor, omarbetat kompletterat, senare bemålning. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
3 000 SEK