CHIFFONJE. Karl Johan. 1800-talets första hälft.

Mahogny. Låd och fackinredning bakom klaff, lådor. Nyckel. L 126, b 60, h 149.

Fanérskador, slitage.

Lähtöhinta
5 000 SEK