MATBORD, "Cyclone" Isamu Noguchi, formgiven 1955.

Fot i svartbehandlat järn, kromade stänger, skiva i vitbehandlat träskiva med finish i melamin. Diam 121, H 72. Etikettmärkt.

Slitage. Repor.

Lähtöhinta
12 000 SEK