BOKVERK, 6 vol, "Le Costume Historique" av Auguste Racinet, Paris 1888.

Halvfranska skinnband. Mycket rikt illustrerade.

Slitage, några bokryggar med skador, ej genomgångna.

Alkuperä - Provenienssi

Arne Nilssons samling, Sandviken.

Lähtöhinta
2 000 SEK