UPPSATSSKÅL, silver, Lars Larson & Co, 1800-talets andra hälft. Vikt 500 g.

Fot med dekor av bl a voluter och graverade blomster. Två hänklar. H 23.

Bruksslitage, bucklor, repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK