Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

UPPSATSSKÅL, silver, Lars Larson & Co, 1800-talets andra hälft. Vikt 500 g.

Fot med dekor av bl a voluter och graverade blomster. Två hänklar. H 23.

Bruksslitage, bucklor, repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK