BÄGARE, 3 st, silver, England, Danmark resp Israel, 1800/1900-tal. Vikt 571 g.

En med reliefdekor av blommor, London, England, 1836. En av Simon Groth (1836-1904), Danmark samt en med dekor av stenar. H 13-16.

Bruksslitage, bucklor, en något sned samt en annan mycket sned.

Lähtöhinta
2 500 SEK