KAFFEKOPPAR, 9 st, "Nejlika", IKEA, 1700-talsserien, 1990-tal.

9 koppar med fat, ett fat medföljer. Dekor av nejlikor i blått mot ljusbotten.

Bruksslitage. Nagg.

Lähtöhinta
1 500 SEK