TIPP & CO MERCEDES 300SL, Tyskland 1950-tal.

Hard top. Rödlackerad med vit top. I orginalkartong. L 26.

Slitage. Repor. Bakrutan lös, ligger inne i bilen. Övriga rutor har lossnat. Kofångare lös.

Lähtöhinta
2 000 SEK