BÅLSLEV, silver, Johan Petter Grönvall, Stockholm, 1817. Tot vikt ca 65 g.

Två-pipad skopa, invändigt förgylld. Vridet skaft av trä. L 31.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK