BOKVERK, 2+2 vol, "Skara Stifts Herdaminne" av JW Warholm resp "Skara Stifts Herdaminne" av LA Cederblom och CO FRiberg, Mariestad 1871 resp Stockholm 1928-29.

Halvfranska skinnband.

Slitage, ej genomgångna.

Alkuperä - Provenienssi

Arne Nilssons samling, Sandviken.

Lähtöhinta
1 500 SEK