BOKVERK, 4 vol, "Samlingar och anteckningar till en beskrifning öfver Ydre Härad i Östergötland" av Leonhard Fr Rääf, 1856-75.

Halvfranska Hedbergband av skinn.

Slitage, ej genomgångna.

Alkuperä - Provenienssi

Arne Nilssons samling, Sandviken.

Lähtöhinta
2 500 SEK