SCHATULL, barockstil, 1800-tal.

Ek. Närmast kvadratiskt med uppfällbart lock, på svarvade kopplade ben. Skuren dekor. Metallbeslag. L 48, b 45, h 74.

Slitage, sprickor, skador, ett hörn på nedre hyllan avbrutet. Lås saknas.

Lähtöhinta
1 500 SEK
 Piilota
 Näytä lisää

Modern Art & Design 656

342. Hans J. Wegner, a "Papa Bear" armchair, AP-Stolen, Denmark 1950s-60s.
Lähtöhinta
75 000 - 100 000 SEK
Tarjoushistoria
Reilu varoitus
75 000

tarjouksesi
70 000

tarjouksesi
Reilu varoitus
65 000

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
75 000 SEK