TÅSATS, 7 delar, Märklin H0, bl.a. 3030, 2859,2891, 1900/2000-tal.

Lok,godsvagn, 5 passagerarvagnar. L ca 14 samt 21-25.

Bruksslitage. Mekanisk funktion ej kontrollerad. Ej genomgånget.

Lähtöhinta
1 500 SEK