BOK, "De Vita et Miraculis Sancti Erici Suecia Regis" av Israel Erlandi, Stockholm 1675.

Sentida pappband.

Slitage, ej genomgången.

Alkuperä - Provenienssi

Arne Nilssons samling, Sandviken.

Lähtöhinta
1 500 SEK