TENNSOLDATER, 16 askar, Tyskland, 1800-/1900-tal.

Nordamerikanska indianer, nordafrikanska beduiner, Zulu, ostafrika och söderhavet. Originalkartonger.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK