Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
344828

ARMLÄNKAR, 2 st, silver, David Andersen samt HÄNGE, UNI David Andersen, Norge, 1900-talets andra hälft. Tot vikt 83 g.

Hänge, h 7,5. Stela armlänkar, 6,5 x 6 resp 7,5 x 6.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK