34491

FAT, 2 st snarlika, porslin, Kina, 1900-tal.

Fat, 2 st snarlika, porslin, kina, 1900-tal.

Runt med polykrom dekor av blommor. Diam 30.

Smärre slitage, enstaka nagg.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
800 SEK