345264

ASSIETTER samt LJUSLYKTOR, 29 st, glas, Reijmyre, bl a Monica Bratt, 1900-talets mitt/andra hälft.

Rött glas. 11 + 12 assietter, 6 ljuslyktor. Assietter Diam 17-18.

Slitage. Kantnagg.

Lähtöhinta
2 000 SEK