KOPPAR, 8 st, silver, rokokostil, troligen Tyskland, tidigt 1900-tal. Tot vikt ca 700 gram.

Låga med ställvis dekor av snedställd godronnering, uppsvängda handtag. Diam 8, h 4,5.

Slitage, troligen saknas ursprungliga insatser av glas.

Lähtöhinta
2 500 SEK