Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

STEKFAT samt UPPLÄGGNINGSSKÅL, silver, rokokostil, bl a J. Perez Spanien 1900-tal. Tot vikt ca 972g.

Oval form med konturerade kanter. L 25-45.

Repor. Slitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK