BOK, "Handlingar om Trulldoms-Wäsendet i Dalarne åren 1668-1673" utg av CG. Kröningssvärd, Falun 1821.

Halvfranskt Hedbergband av skinn.

Slitage, biblioteksstämpel, ej genomgången.

Alkuperä - Provenienssi

Arne Nilssons samling, Sandviken.

Lähtöhinta
1 500 SEK